unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 24-04-2008, 12:43   #1
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Mapa by Xiri

Czyli nawalanka u Majów.

Mapa jest duża - oraz pierwsza publikowana na sieci - i wymaga raczej szybkiego kompa. Na tym, co ja mam (opis w stopce) luzem śmiga na 13 botów, a klatki nie spadają poniżej 45. Za duelowe i na kilku graczy zajmę się może jeszcze kiedyś.

Dziękuję Youzackowi za udostepnienie serwera.
Odnośniki do tego samego pliku poniżej:

http://youzack.wrzuta.pl/other/file/...m-mayaonic.rar
http://infi.uwm.edu.pl/~s20779/DM-Mayaonic.rar
http://wyslijplik.pl/download.php?sid=mxLkAivZ
http://orfi.uwm.edu.pl/~youzack/DM-Mayaonic.rar

Punkt dla tego, kto znajdzie snajperę
Boty mogą się dziwnie zachowywać przy windzie i na piramidach.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-04-2008, 14:00   #2
Kamilo$
Guest

Calkiem spoko mapka lecz z tego co sie orientuje grywalnosci posiadac nie będzie ze wzgledu na kompy Duża czesc grajacych w UT gra na zlomach .
PS.Co do snajpery to pierwsze co mi przyszlo do glowy to wlasnie na piramidzie , akurat mialem respa przed nia
  Odpowiedz
Stare 24-04-2008, 14:50   #3
Bazyl
Bazyl - Awatar

Na forum od: 07-10-2007
Miejscowość: Trzebinia
Rep P0wah: 0
Bazyl - masta of dizastaBazyl - masta of dizastaBazyl - masta of dizastaBazyl - masta of dizastaBazyl - masta of dizastaBazyl - masta of dizastaBazyl - masta of dizastaBazyl - masta of dizastaBazyl - masta of dizastaBazyl - masta of dizastaBazyl - masta of dizasta
nom mapa super tylko długo sie szuka broni itp. xD
Użytkownika Bazyl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-04-2008, 16:00   #4
gregory_pl
Quality X-treme

gregory_pl - Awatar

Na forum od: 05-01-2006
Miejscowość: W piekle
Rep P0wah: 991
gregory_pl - masta of dizastagregory_pl - masta of dizastagregory_pl - masta of dizastagregory_pl - masta of dizastagregory_pl - masta of dizastagregory_pl - masta of dizastagregory_pl - masta of dizastagregory_pl - masta of dizastagregory_pl - masta of dizastagregory_pl - masta of dizastagregory_pl - masta of dizasta
Odemnie pytanie:
a) czemu można naliego zniszczyć?
b) czemu przechodzę przez drzewa?
c) troche lamersko z beltem że wszyscy będą widzieć kiedy ktoś wziął :P

Ale wygląd ogólnie fajny. I jestem mile zaskoczony że komuś się chce mapki robić jeszcze.
Stare 24-04-2008, 17:35   #5
Fragmaster
Fragir - רפאל פיטר הקדוש

Fragmaster - Awatar

Na forum od: 02-08-2003
Miejscowość: Unknown
Rep P0wah: 274
Fragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizasta
Hahaha, ale się uśmiałem z tej mapy mam takiego bota ldm69soulz nie wiem skąd, ale mniejsza z tym... patrze z oddali na niego ze snajperki podbiega do ampa i napis "Jakaś ciota ma ampa", ale się uśmiałem

Aha i taka uwaga, po tych schodach się da wbiegać ^^, bo ja nie wiedziałem i skakałem o szczebel xD, tak poza tym to fajna mapa :P, ale kto w to będzie dziś grał? ...
Użytkownika Fragmaster nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-04-2008, 18:25   #6
n3o2k7
ZASSOWANY !!!

n3o2k7 - Awatar

Na forum od: 15-05-2007
Miejscowość: KDŃ
Rep P0wah: 2196
n3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizasta
nom fajna mapka tylko ze mam na niej 35 fps na snajpermanie albo TR ja wrzucić

<@stan^devil> Lesbian.Amateurs.4.XXX.DVDRiP.XviD-DivXfacTory
<@stan^devil> fav torent

HLEP!!!!!!!!!!!
Użytkownika n3o2k7 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-04-2008, 18:44   #7
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
torche lawa ci nie wyszła w jednym miejscu, bo ja nigdy nie widzialem przezroczystego jeziora/fosy lawy
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-04-2008, 19:48   #8
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4924
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
fajnie mozna platac 'radkiem' zwlaszcza pod woda
Stare 24-04-2008, 23:43   #9
Kaka
Kaka - Awatar

Na forum od: 13-05-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 231
Kaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizasta
Ej, pozatywnie mnie zaskoczyłaś, dawno nie grałem tak długo w Ut, stare dobre czasy. Moze nie ma layoutu turbiny ale zbudowana z rozmachem, więcej detali i miejscówek uczyniłoby z tej mapy mega grywalną arenę bez layoutu ( !!!! :P ) Mega 10 za rozmach.
Użytkownika Kaka nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-04-2008, 16:37   #10
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Ciesze się, że mapa się spodobała

Cytat:
Kamilo$ pisze:
Calkiem spoko mapka lecz z tego co sie orientuje grywalnosci posiadac nie będzie ze wzgledu na kompy Duża czesc grajacych w UT gra na zlomach .
PS.Co do snajpery to pierwsze co mi przyszlo do glowy to wlasnie na piramidzie , akurat mialem respa przed nia
Hehe, mogłeś nie pisać, by inni, co zdecydują się zagrać na mapce, sobie szukali

Cytat:
Bazyl pisze:
nom mapa super tylko długo sie szuka broni itp. xD
Czasem respawnpointy są obok broni, ale czasem trzeba o nie walczyć (o broń oczywiście). Jest tak w przypadku małych piramid: gracze rodzą się po jej bokach i kto pierwszy wlezie na piramidę, będzie mieć guna

Cytat:
gregory_pl pisze:
Odemnie pytanie:
a) czemu można naliego zniszczyć?
b) czemu przechodzę przez drzewa?
c) troche lamersko z beltem że wszyscy będą widzieć kiedy ktoś wziął :P

Ale wygląd ogólnie fajny. I jestem mile zaskoczony że komuś się chce mapki robić jeszcze.
1. Tego Nalika w domu nad bajorkiem? Już nie pamiętam ile ich tam było... ;p Zobacze w domu, bo pisze z kafe.
2. Tutaj nie rozumiem. Dałam wszystkie typy "blokowania" na true. Drzew jest kilka rodzajów w standardowym ED i choć wszystkie mają identycznie ustawione parametry, jedne blokują graczy, rakiety, itp., ale inne nie.
3. To tak dla jajek

Cytat:
Fragmaster pisze:
Hahaha, ale się uśmiałem z tej mapy mam takiego bota ldm69soulz nie wiem skąd, ale mniejsza z tym... patrze z oddali na niego ze snajperki podbiega do ampa i napis "Jakaś ciota ma ampa", ale się uśmiałem

Aha i taka uwaga, po tych schodach się da wbiegać ^^, bo ja nie wiedziałem i skakałem o szczebel xD, tak poza tym to fajna mapa :P, ale kto w to będzie dziś grał? ...
Gdybyś wiedział jak moje boty się nazywają
Po schodach piramid da się biegać, jednak jeśli nie ma się butów i robi się dodge z samej góry, to można się zabić. Dlatego bez butów trzeba trzymać celownik na schodach przy schodzeniu, wtedy się nie spadnie.

Kto chce, pogra sobie. UT1 ma już 9 lat, a ja nadal lubię tę grę najbardziej. Nowsze gry nie są tak wciągające i klimatyczne.

Cytat:
Has pisze:
torche lawa ci nie wyszła w jednym miejscu, bo ja nigdy nie widzialem przezroczystego jeziora/fosy lawy
Ta przezroczysta lawa pod budynkiem to już nie moja wina. Odznaczałam w niej opcję translucent (bodajże), tak, że było zaznaczone tylko "two sides" i zawsze po rebuildzie robiła się przezroczysta :|

Cytat:
erEsO pisze:
Ej, pozatywnie mnie zaskoczyłaś, dawno nie grałem tak długo w Ut, stare dobre czasy. Moze nie ma layoutu turbiny ale zbudowana z rozmachem, więcej detali i miejscówek uczyniłoby z tej mapy mega grywalną arenę bez layoutu ( !!!! :P ) Mega 10 za rozmach.
Dziękuję

Mapkę planowałam zrobić dawno temu, tylko że sprzętu nie było. A jak był sprzęt, to robiłam ją na raty przez kilka miesięcy. Gdyby dać więcej detali, to byłby problem z klatkami w słabszych komputerach, bo na tej mapie trudno zrobić warstwy. I tak zrobiłam jedną w poprzek (granica outside/up), lecz bałam się, że po rebuildzie będą jakieś błędy.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
mapy 4fun, mapy ut

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości